Loading...
Cale:  Home  >  Altele  >  Current Article

ARBITREAZĂ ÎN CAMPIONATELE JUDEȚENE DE FOTBAL ÎN WEEKEND | SE VOR TERMINA OARE AGRESIUNILE?

De   /  2 noiembrie 2018  /   comentarii

Liga a IV-a, Seria A

(Zona Tur-Talna)

Etapa a 10-a

 

Sâmbătă, 3 noiembrie, ora 12:00 / 14:00:

Victoria Apa – Speranţa Halmeu

A: Chiriloaia Ciprian

A1: Matei Claudiu

A2: Bumbuc Marius

Obs. Iuhas Ioan

 

Duminică, 4 noiembrie, ora 12:00 / 14:00:

Egri Sasok Agriş – Someşul Odoreu

A: MM

A1: MM

A2: MM

Obs. Şuta Nicolae

Voinţa Lazuri – Venus Dumbrava

A: Bărbuş Stejerel

A1: Orha Dan

A2: Zsigrai Cătălin Marina Andrei

Obs. Năstruţ Liviu

 Turul Micula – Talna Oraşu Nou

A: Bogdan Răzvan

A1: Nagy Szabolcs

A2: Pop Emanuel

Obs. Pataki Zoltan

Dacia Medieşu Aurit – AS Livada

A: Simon Elek

A1: Bauer Iosif

A2: Bauer Adalbert

Obs. Turtureanu Ioan

 Sportul Botiz – Energia Negreşti

A: Bathory Ştefan

A1: Pop Cristian

A2: Lukacs Levente

Obs. Neichi Ioan

 


Liga a IV-a, Seria B

(Zona Someş)

Etapa a 10-a

 

Sâmbătă, 3 noiembrie, ora 12:00 – seniori / 14:00 – juniori:

CSM Satu Mare – Unirea Păuleşti

A: Mazilu Ovidiu

A1: Bathory Ştefan

A2: Pop Emanuel

Obs. Vigu Iosif

 

Sâmbătă, 3 noiembrie, ora 12:00 / 14:00:

Ştiinţa Beltiug – Voinţa Babţa

A: Peter Alin

A1: Sălăgean Norbert

A2: Miron Ciprian

Obs. Kalmar Iosif

 

Duminică, 4 noiembrie, ora 12:00 -seniori / 14:00 – juniori:

Recolta Dorolţ – Voinţa Doba

A: Raţ Sebastian

A1: Raţ Jr.

A2: Denis Gherman

Obs. Stoica Viorel

 

Duminică, 4 noiembrie, ora 12:00 / 14:00:

Viitorul Vetiş – Someşul Oar

A: Pop Lucian

A1: Miron Ciprian

A2: Man Cătălin

Obs. Ziman Cornel

Atletic Craidorolţ – Luceafărul Decebal

A: Chiş Florin

A1: Iuhasz Tibor

A2: Ardelean Vlad

Obs. Morar Nicolae

 

14:30 – seniori (juniori, amânat):

Cetate Ardud 800 – Crasna Moftinu Mic

A: Matei Claudiu

A1: Şerban Ovidiu

A2: Rus Cătălin

Obs. Mandi Attila


Liga a IV-a, Seria C

(Zona Crasna)

 

Etapa a 10-a

 

Sâmbătă, 3 noiembrie, ora 12:00 / 14:00:

CSM Victoria Carei –  Stăruinţa Berveni

A: Kovacs Szabolcs

A1: Kopriva Zsolt

A2: Kopriva Tamas

Obs. Torok Zoltan

 

Duminică, 4 noiembrie, ora 11:00 / 13:00:

Fortuna Căpleni – Victoria Tiream

A: SJ

A1: SJ

A2: SJ

Obs. Halici Eugen

 

Duminică, 4 noiembrie,  ora 12:00 / 14:00:

Unirea Pişcolt – AS Ghenci

A: Chiorean George

A1: Moisa Florin

A2: Marian Beniamin

Obs. Mândreanu Remus

Frohlich Foieni – Recolta Sanislău

A: Peter Alin

A1: Borza Vlad

A2: Nagy Mate

Obs. Cseh Şandor

Viitorul Lucăceni – Real Andrid

A: Rad Bogdan

A1: Botoş Roland

A2: Vass Mark

Obs. Niţă Gheorghe

Schwaben Kalmandi Cămin  – AS Căpleni

A: BH

A1: BH

A2: BH

Obs. Petz Istvan

 

Schamagosch Ciumeşti – stă


  

Liga a V-a, Seria A

ETAPA a 9-a

Duminică, 4 noiembrie, ora 12:00

Dacia Supur – AS Termala Dindeşti, teren Dindeşti

A: Roşu Florin

A1: Szakacs Zsolt

A2: Reday Arpad

Obs. Rosz Zoltan

 

Duminică, 4 noiembrie,

ora 14:00:

Gloria Moftinu Mare -Vulturii Santău

A: Bonţidean Daniel

A1: Jennif3r D. Damian

A2: Estam Alex Frz.

Obs. Szabo Arnold

Platanul Marna – Olimpia Domăneşti

A: Roşu Florin

A1: Szakacs Zsolt

A2: Reday Arpad

Obs. Rus Gavril

Olimpia Căuaş – Speranţa Bogdand

A: Gherasim Alexandru

A1: Bilţ Ionuţ

A2: Hepcal Ionuţ

Obs. Chioreanu Radu

 

ora 14:30:

Kneho Urziceni – CS SC Olimpia MCMXXI SM

A: Kovacs Szabolcs

A1: Kopriva Tamas

A2: Sălăgean Norbert

Obs. Kegyes Tibor


Liga a V-a, Seria B

ETAPA a 9-a

 

Sâmbătă, 3 noiembrie, ora 15:00

AS CS Cetate Ardud 800 II – Codreana Homoroade

A: Raţ Sebastian

A1: Raţ Jr.

A2: Mihai Marius

Obs. Dumitraş Gheorghe

 

Duminică, 4 noiembrie,

ora 12:00:

Viitorul Viile SM – AS Voinţa Turţ

A: Chiriloaia Ciprian

A1: Szucs Nicolas

A2: Pop Paul

Obs. Kegyes Adalbert

 

ora 14:00:

ACS Turulung – Recolta Dorolţ II (Dara)

A: Szabo Andrei

A1: Căliman Patrick

A2: Ghencean Marius

Obs. Dorca Marcel

Ugocea Porumbeşti – Unirea Bercu

A: Petruţ Sebastian

A1: Batori Patrick

A2: Sician Gabriel

Obs. Altfatter Robert

CSM Satu Mare II – Prietenia Crucişor, amânat

 


Juniori U 11

Kinder Carei – LPS SM, vineri, ora 15:00, Carei

 

Primavera SM – Juniorul 2009, sâmbătă, ora 12:00, Păuleşti

A: Sician Gabriel

A1: Hepcal Ionuţ

 

Tăşnad – Juniorul 2008,

 

Juniori Under 13

Unirea Tăşnad – Juniorul 2007, sâmbătă, ora 10:00, Tăşnad

 

Primavera SM – CSS Carei, sâmbătă, ora 10:00, Păuleşti

A: Sician Gabriel

A1: Hepcal Ionuţ

A2: Bilţ Ionuţ

 

Energia Negreşti Oaş – LPS SM, sâmbătă, ora 14:30, Negreşti Oaş 

http://satumaresport.ro/selymes-n-a-mai-apucat-paltonul-la-olimpia-ritli-e-noul-antrenor-al-galben-albastrilor/

Ar putea sa va intereseze...

Derby-ul SEPSI- CSM SATU MARE se vede ,live, duminică la FRBTV!

Citeste mai departe →