Loading...
Cale:  Home  >  Fotbal  >  Current Article

Kovacs Istvan delegat în preliminariile Cupei Mondiale! Vezi ce meci va arbitra!

De   /  4 octombrie 2016  /   comentarii

kovacs

Careianul Kovacs Istvan continuă să primească delegări internaționale. După meciurile conduce în această toamnă în Liga Campionilor și Europa League, Kovacs a fost trimis să oficieze la centru și un meci în preliminariil Cupei Mondiale din 2018.

Kovacs va arbitra la centru partida din grupa C dintre Irlanda de Nord și San Marino.Meciul se va juca sâmbătă la ora 21,45. În aceeași grupă, Ovidiu Hațegan va conduce derby-ul Cehia-Germania.

Kovacs îi va avea în brigadă pe   Vasile Marinescu  și  Mihai Artene (ROU) iar rezervă va fi Cristi Pavel Balaj .

Iată programul meciurilor din preliminarii ce se joacă în octombrie:

6 octombrie 2016:

Austria – Țara Galilor – ora 21:45, ÎN DIRECT la Digi Sport 3

Moldova – Serbia – ora 21:45

Irlanda – Georgia – ora 21:45

Macedonia – Israel – ora 21:45

Italia – Spania – ora 21:45, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

Liechtenstein – Albania – ora 21:45

Islanda – Finlanda – ora 21:45, ÎN DIRECT la Digi Sport 4

Turcia – Ucraina – ora 21:45, ÎN DIRECT la Digi Sport 2

Kosovo – Croația – ora 21:45

 

7 octombrie 2016:

Franța – Bulgaria – ora 21:45, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

Luxemburg – Suedia – ora 21:45

Olanda – Belarus – ora 21:45, ÎN DIRECT la Digi Sport 2

Ungaria – Elveția – ora 21:45, ÎN DIRECT la Digi Sport 3

Letonia – Feroe – ora 21:45

Portugalia – Andorra – ora 21:45

Estonia – Gibraltar – ora 21:45

Belgia – Bosnia-Herțegovina – ora 21:45, ÎN DIRECT la Digi Sport 4

Grecia – Cipru- ora 21:45

 

8 octombrie 2016:

Anglia – Malta – ora 19:00, ÎN DIRECT la Digi Sport 2

Armenia – România – ora 19:00, TVR1

Muntenegru – Kazahstan – ora 19:00, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

Azerbaijan – Norvegia – ora 19:00

Germania – Cehia – ora 21:45, ÎN DIRECT la Digi Sport 3

Irlanda de Nord – San Marino – ora 21:45

Polonia – Danemarca – ora 21:45, ÎN DIRECT la Digi Sport 2

Scoția – Lituania – ora 21:45

Slovenia – Slovacia – ora 21:45

9 octombrie 2016:

Finlanda – Croația – ora 19:00, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

Ucraina – Kosovo – ora 19:00

Israel – Liechtenstein – ora 19:00

Țara Galilor – Georgia – ora 19:00, ÎN DIRECT la Digi Sport 2

Moldova – Irlanda – ora 21:45

Serbia – Austria – ora 21:45, ÎN DIRECT la Digi Sport 4

Albania – Spania – ora 21:45, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

Macedonia – Italia – ora 21:45, ÎN DIRECT la Digi Sport 2

Islanda – Turcia – ora 21:45, ÎN DIRECT la Digi Sport 3

 

10 octombrie 2016:

Belarus – Luxemburg – ora 21:45

Olanda – Franța – ora 21:45, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

Suedia – Bulgaria – ora 21:45, ÎN DIRECT la Digi Sport 2

Insulele Feroe – Portugalia – ora 21:45, ÎN DIRECT la Digi Sport 3

Andora – Elveția – ora 21:45

Letonia – Ungaria – ora 21:45

Bosnia-Herțegovina – Cipru – ora 21:45

Estonia – Grecia – ora 21:45

Gibraltar – Belgia – ora 21:45

 

11 octombrie 2016:

Kazahstan – România – ora 19:00, TVR1

Cehia – Azerbaijan – ora 21:45

Germania – Irlanda de Nord – ora 21:45

Norvegia – San Marino – ora 21:45

Danemarca – Muntenegru – ora 21:45, ÎN DIRECT la Digi Sport 2

Polonia – Armenia – ora 21:45, ÎN DIRECT la Digi Sport 3

Lituania – Malta – ora 21:45

Slovacia – Scoția – ora 21:45

Slovenia – Anglia – ora 21:45, ÎN DIRECT la Digi Sport 4

Ar putea sa va intereseze...

Ghimbav-Tășnad 4-2! Înfrângere în prima deplasare a sezonului…

Citeste mai departe →