Loading...
Cale:  Home  >  Breaking News  >  Current Article

FOTBAL SĂTMĂREAN | DELEGARI WEEKEND 29-30 septembrie 2018

De   /  28 septembrie 2018  /   comentarii

Liga a IV-a, Seria A

(Zona Tur-Talna)

Etapa a 5-a

Sâmbătă, 29 septembrie,  15:00 / 17:00:

Energia Negreşti – Turul Micula

A: MM

A1: MM

A2: MM

Obs. Gherasim Alexandru

Duminică, 30 septembrie,  15:00 / 17:00:

Talna Oraşu Nou – Venus Dumbrava

A: Chiorean Cristian

A1: Bauer Iosif

A2: Bauer Adalbert

Obs. Kalmar Iosif

Victoria Apa – Someşul Odoreuteren Seini

A: Chiriloaia Ciprian

A1: Bonţidean Daniel

A2: Jennifer D. Damian

Obs. Iuhas Ioan

AS Livada – Voinţa Lazuri

A: Pop Lucian

A1: Miron Ciprian

A2: Moisa Florin

Obs. Pintea Mircea

Speranţa Halmeu – Egri Sasok Agriş

A: Kovacs Attila

A1: Szabo Andrei

A2: Batori Patrick

Obs. Vigu Iosif

Sportul Botiz – Dacia Medieşu Aurit, amânat


Liga a IV-a, Seria B

(Zona Someş)

ETAPA a 5-a

Sâmbătă, 29 septembrie,

13:00 / 15:00:

Someşul Oar – CSM Satu Mare

A: Ovidiu Mazilu

A1: Neichi Sergiu

A2: Pop Cristian

Obs. Ziman Cornel

15:00 / 17:00:

Ştiinţa Beltiug – Voinţa Doba

A: Bathory Ştefan

A1: Tăbăcaru Sergiu

A2: Mihai Marius

Obs. Mandi Attila

Duminică, 30 septembrie,  15:00 / 17:00:

Luceafărul Decebal – Cetate Ardud 800

A: Rad Bogdan

A1: Botoş Roland

A2: Vass Mark

Obs. Pataki Zoltan

 Crasna Moftinu Mic – Unirea Păuleşti

A: Peneghi Şerban

A1: Kopriva Zsolt

A2: Sălăgean Norbert

Obs. Torok Zoltan

Voinţa Babţa – Recolta Dorolţ

A: Peter Alin

A1: Ciceu Marian

A2: Ilieş Andrei

Obs. Niţă Gheorghe

Atletic Craidorolţ – Viitorul Vetiş

A: Chiş Florin

A1: Iuhas Tibor

A2: Peter Iulian

Obs. Morar Nicolae


Liga a IV-a, Seria C

(Zona Crasna)

ETAPA a 5-a

Duminică, 30 septembrie,  15:00 / 17:00:

Fronlich Foieni – AS Căpleni

A: Neichi Sergiu

A1: Pop Cristi

A2: Nagy Mate

Obs. Por Constantin

AS Ghenci – Recolta Sanislău

A: SJ

A1: SJ

A2: SJ

Obs. Altfater Robert

Stăruinţa Berveni – Real Andrid

A: Simon Elek

A1: Sas Bogdan

A2: Pop Paul Adelin

Obs. Halici Eugen

Viitorul Lucăceni – Schamagosch Ciumeşti

A: BH

A1: BH

A2: BH

Obs. Petz Istvan

Victoria Tiream – Unirea Pişcolt

A: Dragoş Bogdan

A1: Kopriva Tamas

A2: Toth Cristian

Obs. Cseh Sandor

Fortuna Căpleni – Schwaben Kalmandi Cămin

A: Kovacs Szabolcs

A1: Zsigrai Cătălin Marina

A2: Lukacs Levente

Obs. Năstruţ Liviu

CSM Victoria Carei stă


Liga a V-a, Seria A

ETAPA a 4-a

Duminică, 30 septembrie,

ora 13:00:

Platanul Marna – Kneho Urziceni

A: Bogdan Răzvan

A1: Marian Beniamin

A2: Mihali Darius

Obs. Rus Gavril

ora 15:00:

Vulturii Santău – CS SC Olimpia MCMXXI SM

A: Bogdan Răzvan

A1: Marian Beniamin

A2: Mihali Darius

Obs. Dorca Marcel

ora 16:00:

AS Termala Dindeşti – Speranţa Bogdand

A: Chiorean George

A1: Ardelean Vlad

A2: Ciordaş Marius

Obs. Rosz Zoltan

ora 17:00:

Gloria Moftinu Mare – Olimpia Căuaş

A: Raţ Sebastian

A1: Ghencean Marius

A2: Borza Vlad

Obs. Schwarcz Oscar

Dacia Supur – Olimpia Domăneşti, teren Domăneşti

A: Bathory Ştefan

A1: Estan Alex

A2: Gherman Denis

Obs. Turtureanu Ioan


Liga a V-a, Seria B

ETAPA a 4-a

Duminică, 30 septembrie,

ora 13:00:

Codreana Homoroade – Prietenia Crucişor

A: Stejerel Bărbuş

A1: Şerban Ovidiu

A2: Hepcal Andrei

Obs. Lizac PauL

ora 14:30:

Ugocea Porumbeşti – Viitorul Viile SM

A: Petruţ Sebastian

A1: Szucs Nicolas

A2: Raţ Jr.

Obs. Stoica Viorel

ora 17:00:

ACS Turulung – CSM Satu Mare II

A: Petruţ Sebastian

A1: Szucs Nicolas

A2: Raţ Jr.

Obs. Andreica Marcel

Recolta Dorolţ II (Dara) – AS Voinţa Turţ

A: Stejerel Bărbuş

A1: Şerban Ovidiu

A2: Hepcal Andrei

Obs. Kegyes Adalbert

Unirea Bercu – AS CS Cetate Ardud 800 II

A: Matei Claudiu

A1: Sician Gabriel

A2: Bâle Vlad

Obs. Ioan Borz


Campionatul Judeţean de Juniori U 11

 

Joi, ora 18:00, teren Someşul

Juniorul 2009 – Someşul Satu Mare

A: Bonţidean Daniel (CJ)

A1: Batori Patrick

Vineri, ora 18:00, teren Someşul

Juniorul 2008 – Il Calcio

A: Mihai Marius

A1: Sician Gabriel

Duminică, ora 11:00, teren Tăşnad

Unirea Tăşnad – Kinder Carei

A: Carei

A1: Carei

Duminică, ora 10:00, teren Păuleşti

Primavera SM  – LPS SM

A: Neichi Sergiu

A1: Pop Cristian


Campionatul Judeţean de Juniori U 13

Sâmbătă, ora 10:00, teren Someşul

LPS SM – Primavera 2007

A: Mihai Marius

A1: Tăbăcaru Sergiu

A2: Batori Patrick

Sâmbătă, ora 11:30, teren Negreşti

Energia Negreşti – CSS Carei

A: MM

A1: MM

A2: MM

Duminică, ora 10:00, teren Tăşnad

Unirea Tăşnad – Primavera 2006

A: Carei

A1: Carei

A2: Carei


 Vineri, ora 16:30, teren Someşul

Juniorul Under 15 – LPS Satu Mare

A: Mihai Marius

A1: Denis Gherman

A2: Sician Gabriel


Campionatul Nord Vest Juniori Under 16

Sâmbătă, ora 12:00, teren Someşul

LPS SM – Viitorul Cluj Napoca

A: Simon Elek

A1: Bauer Iosif

A2: Bauer Adalbert

Obs. : Racolţa Vasile

Sâmbătă, ora 13:00, teren Păuleşti

Primavera SM – Viitorul Oradea

A: Bogdan Răzvan

A1: Orha Dan

A2: Mihali Darius

Obs. Borz Ionel


Interliga Carei

Duminica, ora 10:00, teren Carei (Under 8,9,10)

A: Carei

A1: Carei

A2: Carei

A3: Carei 

http://satumaresport.ro/selymes-n-a-mai-apucat-paltonul-la-olimpia-ritli-e-noul-antrenor-al-galben-albastrilor/
  • Publicat: 3 luni ago on 28 septembrie 2018
  • De:
  • Ultima modificare: septembrie 28, 2018 @ 4:25 pm
  • Categorie: Breaking News, Fotbal

Ar putea sa va intereseze...

Cristina Neagu va lipsi cel puțin șase luni de pe teren după accidentarea din meciul cu Ungaria

Citeste mai departe →