Loading...
Cale:  Home  >  Breaking News  >  Current Article

Fotbal județean | Programul și oficialii delegați la meciurile din weekend

De   /  17 mai 2019  /   comentarii

LIGA A IV-A, SERIA A (ZONA TUR-TALNA)

Etapa a 21-a

Sâmbătă, 18 mai,

ora 15:30 (seniorii):
Speranţa Halmeu – Victoria Apa
A: Peneghi Şerban
A1: Tăbăcaru Sergiu
A2: Szabo Andrei
Obs. Iuhas Ioan

orele 16:00 / 18:00:
Energia Negreşti – Sportul Botiz
A: Kovacs Szabolcs
A1: Kopriva Tamas
A2: Kopriva Zsolt
Obs. Petz Istvan

 

Duminică, 19 mai,

orele 16:00 / 18:00
Someşul Odoreu – Egri Sasok Agriş
A: Matei Claudiu
A1: Sician Mihai
A2: Bor Alberto
Obs. Ziman Cornel
Venus Dumbrava – Voinţa Lazuri
A: Bărbăuş Stejerel
A1: Bauer Iosif
A2: Bauer Adalbert
Obs. Gherasim Alexandru
Talna Oraşu Nou – Turul Micula
A: Bathory Ştefan
A1: Popescu Tudor
A2: Nagy Szabolcs
Obs. Por Constantin
AS Livada – Dacia Medieşu Aurit
A: Peneghi Şerban
A1: Sălăgean Norbert
A2: Rad Bogdan
Obs. Halici Eugen


 

LIGA A IV-A, SERIA B (ZONA SOMEŞ)
Etapa a 21-a

Sâmbătă, 18 mai,

orele 12:00 / 14:00:
Unirea Păuleşti – CSM Satu Mare, teren Olimpia
A: Mazilu Ovidiu
A1: Pop Emanuel
A2: Bathory Ştefan
Obs. Borz Ionel

orele 16:00 / 18:00:
Voinţa Doba – Recolta Dorolţ
A: Rad Bogdan
A1: Reday Arpad
A2: Miron Ciprian
Obs. Kegyes Tiberiu
Someşul Oar – Viitorul Vetiş
A: Simon Elek
A1: Denis Gherman
A2: Ghencean Ionuţ
Obs. Pintea Mircea

 

Duminică, 19 mai,

orele 14:00 – seniorii / 16:00 – juniorii:
Voinţa Babţa – Ştiinţa Beltiug
A: Chiş Florin
A1: Juhasz Tibor
A2: Ardelean Vlad
Obs. Rozs Zoltan

Orele 18:00 – seniorii (juniori – amânat):
Crasna Moftinu Mic – Cetate Ardud 800
A: Chiriloaia Ciprian
A1: J3nnifer Damian
A2: Mihai Marius
Obs. Năstruţ Liviu

Luceafărul Decebal – Atletic Craidorolţ, scor 3-0 (Atletic Craidorolţ s-a retras şi pierde toate meciurile din retur la „masa verde”)


 

LIGA A IV-A, SERIA C (ZONA CRASNA)
Etapa a 25-a

Duminică, 19 mai, orele 16:00 / 18:00
Unirea Pişcolt – Recolta Sanislău
A: Simon Elek
A1: Şerban Ovidiu
A2: Batori Patrick
Obs. Turtureanu Ioan
Victoria Tiream – AS Căpleni
A: Raţ Sebastian
A1: Pop Cristian
A2: Szakacs Zsolt
Obs. Dumitraş Gheorghe
Schamagosch Ciumeşti – Real Andrid
A: SJ
A1: SJ
A2: SJ
Obs. Torok Zoltan
Fortuna Căpleni – Victoria Carei
A: Omuţ Marius
A1: Corb Andrei
A2: Pascu Radu
Obs. Pataki Zoltan
Viitorul Lucăceni – Frohlich Foieni
A: Chiorean George
A1: Moisa Florin
A2: Botoş Roland
Obs. Rus Gavril
Stăruinţa Berveni – Schwaben Kalmandi Cămin
A: Bogdan Răzvan
A1: Zsigrai Cătălin Marina Andrei
A2: Estan Alex Frz.
Obs. Vigu Iosif
AS Ghenci – stă

LIGA A V-A, SERIA A
Etapa a 16-a

Sâmbătă, 18 mai, ora 14:00
Olimpia Domăneşti – Olimpia Căuaş
A: Kerekes Vasile
A1: Sician Gabriel
A2: Rus Cătălin
Obs. Chioreanu Radu

 

Duminică, 19 mai,

ora 15:30:
AS Termala Dindeşti – Platanul Marna
A: Dragoş Bogdan
A1: Maxi Cătălin
A2: Chiorean Raul
Obs. Mîndreanu Remus

ora 18:00:
Vulturii Santău – Kneho Urziceni
A: Dragoş Bogdan
A1: Maxi Cătălin
A2: Turoczi Sergiu
Obs. Cseh Sandor

Dacia Supur – Gloria Moftinu Mare, amânat
CS SC Olimpia MCMXXI SM – Speranţa Bogdand, amânat


LIGA A V-A, SERIA B
Etapa a 16-a

Sâmbătă, 18 mai, ora 16:00:
Unirea Bercu – CSM Satu Mare II
A: Mihai Marius
A1: Miclăuş Răzvan
A2: Raţ Jr.
Obs. Kegyes Adalbert

 

Duminică, 19 mai,

ora 15:00:
Codreana Homoroade – Ugocea Porumbeşti
A: Chiorean Cristian
A1: Bumbuc Marius
A2: Trella Zoran
Obs. Racolţa Vasile

ora 18:00:
AS CS Cetate Ardud 800 II – ACS Turulung, teren Turulung
A: Chiorean Cristian
A1: Bumbuc Marius
A2: Trella Zoran
Obs. Stoica Viorel
Recolta Dorolţ II (Dara) – Viitorul Viile SM
A: Ciceu Marian
A1: Peter Iulian
A2: Dănuţ Mihuţ
Obs. AS Voinţa Turţ – Prietenia Crucişor, amânat

http://satumaresport.ro/selymes-n-a-mai-apucat-paltonul-la-olimpia-ritli-e-noul-antrenor-al-galben-albastrilor/
  • Publicat: 4 zile ago on 17 mai 2019
  • De:
  • Ultima modificare: mai 17, 2019 @ 7:09 pm
  • Categorie: Breaking News, Fotbal

Ar putea sa va intereseze...

Fetelor, duceți finala în decisiv

Citeste mai departe →