Loading...
Cale:  Home  >  Fotbal  >  Current Article

Două brigăzi din Bihor delegate în week end în Liga a 4-a elite! Vezi delegările și la Liga a 4-a!

De   /  7 octombrie 2016  /   comentarii

liga3

Liga a IV-a ELITE, etapa a V-a

  Sâmbătă, 08 octombrie:

• Unirea 08 Tășnad – Viitorul Vetiș (ora 13:00 și 15:00)

Arbitri: Peneghi Șerban, George Thomas, Kopriva Zsolt Observator: Torok Zoltan

• Știința Beltiug – ACS Voința Doba (ora 13:00 și 15:00)

Arbitri: Kovacs Szabolcs, Deac Vlad, Nagy Szabolcs Observator: Racolța Vasile

Duminică, 09 octombrie:

• Talna Orașu Nou – Crasna Moftinu Mic (ora 13:00 și 15:00)

Arbitri: Pop Lucian, Toth Cristian, Sălăgean Norbert Observator: Dumitraș Gheorghe

• Recolta Dorolț II – CSM Victoria Carei (ora 13:00 și 15:00)

Arbitri: Brigadă Oradea, Costea Dănuț Observator: Vigu Iosif

• Victoria Apa – Energia Negrești (ora 13:00 și 15:00)

Arbitri: Neichi Sergiu, Kopriva Zsolt, Kopriva Tamas Observator: Chioreanu Radu

• Luceafărul Decebal – Turul Micula (ora 13:00 și 15:00)

Arbitri: Brigadă Oradea Observator: Por Constantin

Liga a IV-a, seria A, etapa a 5-a

Duminică, 09 octombrie:

• Unirea Păulești – Someșul Oar (ora 13:00 și 15:00)

Arbitri: Pop Emanuel, Șimon Angelo, Sabo Andrei Observator: Halici Eugen

• Someșul Odoreu – Speranța Halmeu (ora 13:00 și 15:00)

Arbitri: Dragoș Bogdan, Cioltean Lorin, Moisa Florin Observator: Ziman Cornel

• Voința Lazuri – AS Livada (ora 13:00 și 15:00)

Arbitri: Chiorean George, Redai Arpad, Ursa Raul Observator: Petz Istvan

• Someșul Cărășeu – Dari Lipău (ora 13:00 și 15:00)

Arbitri: Bathory Ștefan, Bauer Ioif, Bauer Adalbert Observator: Lizak Paul

• FC Certeze – Viile Satu Mare (ora 13:00 și 15:00)

Arbitri: Petruț Sebastian, Mihali Darius, Mihali Marius Observator: Cseh Sandor

• Dacia Medieșu Aurit – Venus Dumbrava (ora 13:00 și 15:00)

Arbitri: Brigadă Maramureș Observator: Borz Ionel

Liga a IV-a, seria B, etapa a V-a 

Sâmbătă, 08 octombrie:

• Stăruința Berveni – Frohlich Foieni (ora 11:30 și 13:30)

Arbitri: Raț Sebastian, Costea Dănuț, Schwartkopf Zsolt Observator: Altfatter Robert

Duminică, 09 octombrie:

• Vulturii Santău 2013 – Schamagosch Ciumeşti (ora 13:00 și 15:00)

Arbitri: Berei Roland, Anghiuș Marius, Rentea Florin Observator: Kegyes Tiberiu

• Real Andrid – Unirea Pișcolt (ora 13:00 și 15:00)

Arbitri: Hariș Armin, Man Cătălin, Szucs Nicolas Observator: Iuhas Ioan

• Voința Babța – Recolta Sanislău (ora 13:00 și 15:00)

Arbitri: Peter Alin, Mașlinca Paul, Ardelean Vlad Observator: Morar Nicolae

• AS Căpleni – Fortuna Căpleni (ora 13:00 și 15:00)

Arbitri: Rebegea Ciprian, Lauruk Ciprian, Lukacs Levente Observator: Pataki Zoltan

• Schwaben Kalmandi Cămin – Olimpia Domănești (ora 10:30 și 12:30)

Arbitri: Chiș Florin, Ilieș Andrei, Iuhasz Tibor Observator: Niță Gheorghe

surs gazetanord-vest.ro

http://satumaresport.ro/selymes-n-a-mai-apucat-paltonul-la-olimpia-ritli-e-noul-antrenor-al-galben-albastrilor/

Ar putea sa va intereseze...

Olimpia MCMXXI-Somesul Odoreu 3-1 in Cupa Romaniei!

Citeste mai departe →