Loading...
Cale:  Home  >  Breaking News  >  Current Article

Delegări in fotbalul județean 11-12 mai

De   /  10 mai 2019  /   comentarii

Liga a IV-a, Seria A

(Zona Tur-Talna)

Etapa a 19-a

 

Duminică, 12 mai, orele 16:00 / 18:00:

Speranţa Halmeu – Talna Oraşu Nou

A: Bogdan Răzvan

A1: Pop Cristian

A2: Popescu Tudor

Obs. Vigu Iosif

Victoria Apa – Voinţa Lazuri, teren Lazuri

A: Peneghi Şerban

A1: Miron Ciprian

A2: Marian Beniamin

Obs. Ziman Cornel

Turul Micula – Sportul Botiz

A: Bathory Ştefan

A1: Lukacs Levente

A2: J3nnifer D. Damian

Obs. Neichi Ioan

Venus Dumbrava – Dacia Medieşu Aurit

A: MM

A1: MM

A2: MM

Obs. Dumitraş Gheorghe

Someşul Odoreu  AS Livada

A: Chiorean Cristian

A1: Bauer Iosif

A2: Bauer Adalbert

Obs. Halici Eugen

 

Luni, 13 mai, orele 18:30 (seniori):

Egri Sasok Agriş – Energia Negreşti

A: Simon Elek

A1: Matei Claudiu

A2: Miclăuş Răzvan

Obs. Turtureanu Ioan

 


Liga a IV-a, Seria B

(Zona Someş)

Etapa a 19-a

 

Sâmbătă, 11 mai,

 

orele 13:00 / 15:00:

Unirea Păuleşti – Viitorul Vetiş

A: Pop Emanuel

A1: Bonţidean Daniel Armando

A2: Sician Mihai

Obs. Iuhas Ioan

orele 12:00 -seniorii / 14:00 – juniorii:

Ştiinţa Beltiug – CSM Satu Mare

A: Kovacs Szabolcs

A1: Sălăgean Norbert

A2: Miron Ciprian

Obs. Pop Constantin

orele 16:00 / 18:00:

Voinţa Doba – Someşul Oar

A: Peneghi Şerban

A1: Dragoş Bogdan

A2: Pop Lucian

Obs. Năstruţ Liviu

Recolta Dorolţ – Luceafărul Decebal

A: Matei Claudiu

A1: Rus Cătălin

A2: Zsigrai Cătălin Marina Andrei

Obs. Gherasim Alex

 

Duminică, 12 mai, orele 12:00 / 14:00:

Voinţa Babţa – Crasna Moftinu Mic

A: SJ

A1: SJ

A2: SJ

Obs. Morar Nicolae

 

 Cetate Ardud – Atletic Craidorolţ, scor 3-0 (Atletic Craidorolţ s-a retras şi pierde toate meciurile din retur la „masa verde”)

 


Liga a IV-a, Seria C

(Zona Crasna)

Etapa a 23-a

 

Duminică, 12 mai, orele 16:00 / 18:00

Stăruinţa Berveni – CSM Victoria Carei

A: BH

A1: BH

A2: BH

Obs. Pataki Zoltan

AS Ghenci – Unirea Pişcolt

A: Chiorean George

A1: Reday Arpad

A2: Szakacs Zolt

Obs. Niţă Gheorghe

Recolta Sanislău – Frohlich Foieni

A: Juhasz Tibor

A1: Ardelean Vlad

A2: Ciceu Marian

Obs. Rozs Zoltan

Real Andrid – Viitorul Lucăceni

A: Rad Bogdan

A1: Botoş Roland

A2: Moisa Florin

Obs. Mîndreanu Remus

Victoria Tiream – Fortuna Căpleni

A: Simon Elek

A1: Denis Gherman

A2: Batori Patrick

Obs. Rus Gavril

AS Căpleni – Schwaben Kalmandi Cămin

A: Kovacs Szabolcs

A1: Kopriva Tamas

A2: Kopriva Zsolt

Obs. Torok Zoltan

Schamagosch Ciumeşti – stă

 


Liga a V-a, Seria A

Etapa a 15-a

 

Sâmbătă, 11 mai, ora 13:00:

Olimpia Căuaş – Vulturii Santău

A: Petruţ Sebastian

A1: Nagy Szabolcs

A2: Sas Bogdan

Obs. Borz Ionel

 

Duminică, 12 mai,

 

ora 15:30:

Platanul Marna – Gloria Moftinu Mare

A: Raţ Sebastian

A1: Şerban Ovidiu

A2: Estan Alex Frz.

Obs. Chioreanu Radu

ora 16:00:

Speranţa Bogdand – Olimpia Domăneşti

A: Dragoş Bogdan

A1: Maxi Cătălin

A2: Chiorean Raul

Obs. Dorca Marcel

ora 18:00:

Kneho Urziceni – AS Termala Dindeşti

A: Raţ Sebastian

A1: Şerban Ovidiu

A2: Estan Alex Frz.

Obs. Lizak Paul

CS SC Olimpia MCMXXI SM – Dacia Supur, amânat

 


Liga a V-a, Seria B

Etapa a 15-a

 

Duminică, 12 mai,

ora 15:00:

CSM Satu Mare II – Recolta Dorolţ II (Dara), teren Dara

A: Kerekes Vasile

A1: Hepcal Andrei

A2: Raţ Jr.

Obs. Racolţa Vasile

 

ora 18:00:

Ugocea Porumbeşti – ACS Turulung

A: Szabo Andrei

A1: Trella Zoran

A2: Ghencean Ionuţ

Obs. Kegyes Tibor

Viitorul Viile SM – Codreana Homoroade

A: Berei Roland

A1: Sician Gabriel

A2: Bor Alberto Antoni

Obs. Kegyes Adalbert

Prietenia Crucişor – Unirea Bercu

A: Pop Emanuel

A1: Nagy Szabolcs

A2: Sas Bogdan

Obs. Pintea Mircea

AS Voinţa Turţ – AS CS Cetate Ardud 800 II

A: Stejerel Bărbuş

A1: Zsigrai Cătălin Marina Andrei

A2: Bumbuc Marius

Obs. Stoica Viorel

 

http://satumaresport.ro/selymes-n-a-mai-apucat-paltonul-la-olimpia-ritli-e-noul-antrenor-al-galben-albastrilor/
  • Publicat: 2 săptămâni ago on 10 mai 2019
  • De:
  • Ultima modificare: mai 10, 2019 @ 10:49 pm
  • Categorie: Breaking News, Fotbal

Ar putea sa va intereseze...

Fotbal județean | Programul și oficialii delegați la meciurile din weekend

Citeste mai departe →